Projektowanie sklepów internetowych - Opole.

Chcesz przyciągnąć nowych klientów i przekonać ich, że Twoja oferta jest atrakcyjna? Powinieneś zatem rozważyć uruchomienie własnego sklepu internetowego. Aby zachęcić użytkownika do zakupu, Twoja strona i sklep internetowy powinny być atrakcyjne wizualnie i intuicyjne w obsłudze.

Najpopularniejszą formą obecności w sieci są sklepy internetowe, gdzie Twoi potencjalni nabywcy znajdą najnowszą ofertę i zamówią produkt lub usługę, nie wychodząc z domu.Tworzenie stron internetowych wraz z Depcore sprawi, że Twoja sieciowa wizytówka będzie przyjemna dla oka, intuicyjna i skłaniająca Klientów do zakupu. W końcu projektowanie stron to nasza praca.

Obecnie coraz więcej użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartphony czy tablety. Trend ten jest wzrostowy i szacuje się, że w kolejnych latach może osiągnąć poziom 70%, a nawet 80% odsłon. Dlatego koniecznie zatroszcz się, aby Twój sklep internetowy by był zaprojektowany i dostosowany do użytkowników urządzeń mobilnych. Nasza firma dba o to, żeby projektowane strony internetowe były responsywne, czyli automatycznie dopasowały się do rozdzielczości urządzenia, na którym są przeglądane. Zarządzanie stroną internetową i sklepem musi być łatwe w obsłudze. Strony, które projektujemy, oparte są o wygodne i intuicyjne systemy CMS.

Projektowanie sklepów internetowych - Opole i okolice

Oferujemy projektowanie sklepów internetowych dla firm z Opola i okolic. Aby skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z naszym biurem, pisząc na adres biuro@depcore.pl lub dzwoniąc pod numer +48 577 760 077

Nasze realizacje obejmują różne branże, od turystyki po finanse. Gwarantujemy, że działanie zaprojektowanej strony internetowej będzie w maksymalnym stopniu użyteczne dla Klienta, który łatwo wyszuka to, czego mu trzeba, a Twojej firmie zapewni dodatkowy zysk i wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze projekty, koniecznie wejdź w zakładkę “Portfolio” gdzie prezentujemy część naszych realizacji.

Kilka kroków
do sukcesu.

Nasz sukces istnieje tylko jeśli nasi klienci go odniosą.
Cenimy wasz czas równie bardzo jak nasz dlatego współpraca z nami jest prosta i przyjemna.

 1. Rozmowa oraz ustalenia.

  Ustalamy kim jest wasz klient, jakie ma potrzeby w stosunku do firmy jej usług i/lub produktów oraz jaki ma być efekt końcowy oraz pośredni.

 2. Działanie i wdrożenie.

  Projektujemy zaczynając od komunikatu firmy. Następnie oprawiamy to tworząc przejrzystą i funkcjonalną kreację.

  Tworzymy bądź instalujemy narzędzie które pozwolą wydobyć maksymalny potencjał wdrażanej aplikacji.

 3. Analiza i rozwój.

  Na tym etapie monitorujemy faktyczne zachowania ludzi na stronie, sprawdzamy i doradzamy co można zmienić lub dodać tak by projekt żył i był odpowiedzią na aktualne potrzeby waszych klientów.

porozmawiajmy
Przykładowe
realizacje.
Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy