Sklepy
internetowe.

Ponad 33% badanych internautów deklarowało zwiększenie wydatków na zakupy online w 2019 r. Kolejne badania nie pozostawiają wątpliwości, że Polacy będą wydawać w internecie coraz więcej. Trend ten ciągle rośnie i warto pomyśleć nad założeniem własnego sklepu lub profesjonalnym wdrożeniem platformy takiej jak Shopify, Etsy, WooCommerce itp.

Prosty
i nowoczesny.

Sklep internetowy tworzony na nowych technologiach, dostosowany pod unikatowe potrzeby Twoich klientów.

Przykładamy wiele uwagi w projekt Twojego sklepu online, dbamy aby był wygodny w obsłudze, intuicyjny i przejrzysty.

Łatwy
w obsłudze.

Zaprojektujemy sklep online w taki sposób, aby spełniał Twoje oczekiwania, był dostosowany do branży i wygodny dla użytkowników. Nie dodajemy zbędnych wtyczek i innych elementów zwiększających koszty. Nasze projekty są przede wszystkim nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne.

Szybki
i skalowalny.

Proponujemy sklepy internetowe oparte o najnowszy i wygodny w użyciu system. Dla administratora i użytkownika panel zarządzania jest łatwy w obsłudze i przejrzysty, a zaplecze sklepu może być rozbudowywane i uzupełniane o wymagane wtyczki. Całość jest spójna i wygodna. Wykorzystywany przez nas system CMS jest używany na całym świecie, ma świetne wsparcie techniczne i bogatą ofertę wygodnych rozszerzeń.

Jeśli szukasz systemu, dzięki któremu będziesz mógł w wygodny sposób zarządzać sprzedażą online w Twojej firmie, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie.

Dlaczego warto założyć sklep online?

Budowanie relacji online z klientem jest bardzo ważne. Posiadanie strony internetowej to konieczność, aby nie tylko by uwierzytelnić firmę, także aby dostarczać wartościowy content naszym odbiorcom. 

Czy każdy przedsiębiorca powinien posiadać sklep internetowy?

Oczywiście, że nie. Jest wiele sposobów na pozyskanie klienta. Jeśli Twoje usługi wymagają osobistej wizyty w siedzibie Twojej firmy sklep nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Chociaż zawsze warto się zastanowić:

Jak mogę zaoferować swoje produkty i usługi w wersji online?

Trzeba pamiętać, że rynek zakupów online wciąż rośnie. Polska jest w czołówce najszybciej rozwijających się krajów pod kątem zakupów online i korzystania z mobilnych urządzeń internetowych (Internet World stats). Dlatego tak istotne jest, aby docierać z produktami i usługami online do odbiorców. 

Sklep internetowy może działać z każdego miejsca w kraju, jest dostępny 24 godziny na dobę, co tworzy znaczną przewagę nad sklepami stacjonarnymi. Prezentacja produktu jest dostępna w wielu różnych formach - można robić wizualizacje 3D, nagrać video lub zaprezentować realny produkt na zdjęciach dobrej jakości. Prosty proces zakupowy ułatwi dokończenie zamówienia. Sklep internetowy i rozwój firmy w e-commerce jest wspaniałym sposobem na skalowanie biznesu, zwiększanie zysków i dotarcie do większej liczby odbiorców.

Pomimo wyższych kosztów początkowych sklep internetowy wyposażony w CMS (system zarządzania treścią) pozwala oszczędzić na kosztach licencyjnych, marketingowych i reklamowych przez dostęp do narzędzi aktualizacji.

Czy wiesz że?
45%

czyli prawie co drugi polski internauta dokonuje zakupów mobilnie przynajmniej raz w tygodniu

interaktywnie.com
75%

o tyle zwiększa się poziom porzucania koszyka zakupowego, gdy strona internetowa jest zbyt wolna

www.annexcloud.com
94%

ludzi nie zaufa przestarzałej stronie internetowej dlatego trzeba dbać, aby www nadążała za trendami i wyglądała świeżo


www.mytechlogy.com
88%

internautów deklaruje, że szczegółowy opis produktu ma dla nich ogromne znaczenie zakupowe

www.bluecorona.com
87%

internautów deklaruje, że głównym powodem dokonywania zakupów online jest całodobowa dostępność produktów i usług

www.gemius.pl
30%

konsumentów online powiedziało, że opublikowali opinie o produkcie w internecie

assets.kpmg

Kilka kroków
do sukcesu.

Nasz sukces istnieje tylko jeśli nasi klienci go odniosą.
Cenimy wasz czas równie bardzo jak nasz dlatego współpraca z nami jest prosta i przyjemna.

 1. Rozmowa oraz ustalenia.

  Ustalamy kim jest wasz klient, jakie ma potrzeby w stosunku do firmy jej usług i/lub produktów oraz jaki ma być efekt końcowy oraz pośredni.

 2. Działanie i wdrożenie.

  Projektujemy zaczynając od komunikatu firmy. Następnie oprawiamy to tworząc przejrzystą i funkcjonalną kreację.

  Tworzymy bądź instalujemy narzędzie które pozwolą wydobyć maksymalny potencjał wdrażanej aplikacji.

 3. Analiza i rozwój.

  Na tym etapie monitorujemy faktyczne zachowania ludzi na stronie, sprawdzamy i doradzamy co można zmienić lub dodać tak by projekt żył i był odpowiedzią na aktualne potrzeby waszych klientów.

porozmawiajmy
Przykładowe
realizacje.
Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy