Kludi Armaturen

Inspiracje kludi

Firma Kludi po raz kolejny zaufała nam w projekcie przeznaczonym dla projektantów wnętrz, którego zadaniem jest pokazać aranżacje łazienek oraz kuchni wykorzystując produkty z oferty. Inspiracje Kludi to projekt aplikacji internetowej, dzięki której w prosty sposób można dodać kolejne aranżacje oraz zaznaczyć jakie produkty są wykorzystywane do ich wykonania.

 • HTML/CSS
 • Aplikacja internetowa
 • Optymalizacja
 • Doradztwo

inspiracjekludi

Firma Kludi po raz kolejny zaufała nam w projekcie przeznaczonym dla projektantów wnętrz, którego zadaniem jest pokazać aranżacje łazienek oraz kuchni wykorzystując produkty z oferty.

Inspiracje Kludi to projekt aplikacji internetowej, dzięki której w prosty sposób można dodać kolejne aranżacje oraz zaznaczyć jakie produkty są wykorzystywane do ich wykonania.

 • Klient

  Kludi Armaturen

 • Branża

  Armatura

 • Usługi wykonane

  HTML/CSS, Aplikacja internetowa, Optymalizacja, Doradztwo

Zobacz wersję online

Intuicyjne
zaplecze.

Na potrzeby klienta zostało stworzone zaplecze, dzięki któremu pracownicy w prosty i intuicyjny sposób mogą dodawać dowolną liczbę inspiracji, działów, oraz zdjęć na których można umieścić punkty tzw. hotspoty i przypisać do nich produkty. Punkty te klient może kliknąć i zobaczyć jakie produkty zostały wykorzystane do stworzenia wybranej aranżacji.

Łatwość
zarządzania.

Panel do wprowadzania inspiracji jest wygodny i przejrzysty. Wszystkie elementy są jasno opisane i można nim zarządzać z dowolnego komputera, logując się za pomocą nadanego loginu użytkownika i hasła.

Wygodnie
dodaj punkty.

Oznaczanie produktów wykorzystanych w aranżacji jest bardzo łatwe. Wystarczy zaznaczyć tzw. hotspot na produkcie i wybrać go z listy dostępnych produktów w panelu. Aktualizacja hotspotów powoduje pojawienie się opisu produktu w inspiracji.

Produkty w panelu są oznaczone numerami serii i kodami, które są wewnętrzna nomenklaturą firmy i ułatwiają pracę w panelu. Dzięki temu całość Inspiracji jest spójna z pozostałymi bazami w firmie.

Przenieś
i upuść.

Użytkownicy panelu i administratorzy mają możliwość ustawienia sposobów sortowania produktów w panelu. Za pomocą funkcji przenieś i upuść mogą dowolnie ustawiać kolejność wyświetlanych produktów na liście.

Wiele
języków..

Panel został przygotowany dla użytkowników wielojęzycznych. Dostępnych jest kilka wersji językowych i istnieje możliwość aktualizacji panelu o kolejne wersje.

Optymalizacja
szybkości.

Wygoda użytkownika i prawidłowe ładowanie strony to podstawa.

Strona www i sekcja inspiracje zoptymalizowana pod kątem szybkości:

 • postrzeganej 
 • rzeczywistej

Oznacza to, że nie tylko strona jest pozytywnie oceniana przez mechanizmy np. Google'a, ale przede wszystkim przez użytkowników, którzy z niej korzystają.

Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy

następna realizacja

Żłobek Na Polance