Firma
DEPCORE.

Firma DEPCORE powstawała i rozwijała się wraz z rozwojem Internetu w Polsce. Pamiętam fascynację technologią jaką czułem, kiedy odbierałem swój pierwszy komputer. Od tej pory pasja sukcesywnie przeradza się w doświadczenie zawodowe i pracę.

Wraz z rozwojem firmy obserwowaliśmy początki marketingu online i postęp technologiczny oraz kolejne trendy i potrzeby firm.

Rozpoczynaliśmy od stron, które były wizytówką firmy w internecie, dziś tworzymy strony, które są spójnym elementem całej strategii komunikacji i marketingu online.

Dlaczego?

Doskonale rozumiemy, że zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej tak, aby maksymalizować zyski i w sposób prosty, intuicyjny komunikować się ze swoimi klientami jest wyzwaniem. Dlatego wciąż rozwijamy naszą ofertę, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Tworzymy kompleksowe rozwiązania do komunikacji i sprzedaży.

Naszym zadaniem jest stworzenie dla Was nie tylko pięknego, estetycznego wyglądu. Nasze zadanie to także stworzenie produktu wydajnego i intuicyjnego dla użytkownika. Twoja strona musi konwertować na najlepszym poziomie. Twój produkt musi zapewnić rozwój biznesu. Naszą misją jest sprawić, abyś to osiągnął.

od 2003

Dla wnikliwych.

Nazwa naszej firmy, na pozór po prostu nazwa, ma dla nas ogromne znaczenie. Pokazuje jakimi wartościami kierujemy się realizując cele naszych klientów.

DEPCORE – nazwa wzięła się z domyślnego profilu działalności jakim jest programowanie oraz projektowanie, natomiast w szerszym znaczeniu jest to rozwiązywanie problemów klientów za pomocą narzędzi programistyczno/projektowych

DEP
DEVELOPMENT
DEP
DESIGN
CORE
esencja z tych dwóch - czyli poszerzenie znaczenia gdyż powyższe to są sposoby i ewentualne narzędzia do rozwiązywania problemów dla naszych klientów.
porozmawiajmy

My w
liczbach.

 • 125 projektów

  i ciągle sięgamy po więcej. Przygotowaliśmy ponad sto rozwiązań dla naszych klientów z zakresu projektowania i wdrożenia strony internetowej, projektu loga i pełnej identyfikacji wizualnej, a także kodowania stron internetowych oraz pozostałych usług z naszej oferty.

 • 974 linijek kodu

  za każdym przyciskiem, kolorem i obrazem na stronie stoi kod. Kodowanie, opracowanie funkcjonalności strony i przeniesienie na system programowania wszystkich założeń graficznych jest niewidzialnym dla klienta i użytkownika zadaniem, ale jednym z najważniejszych. Dzięki zaprojektowanym linijkom kodu cała strona internetowa funkcjonuje, działa, jest użyteczna i szybka.

porozmawiajmy
Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy

Nasze
wartości.

 • uczciwość

  w DEPCORE pracujemy tak, aby wszystkie materiały, które przygotowujemy były zgodne z oczekiwaniami i wizją klienta, ustaleniami dokonanymi wcześniej i naszymi deklaracjami. Zawsze chętnie i otwarcie rozmawiamy o projekcie na każdym jego etapie

 • pracowitość

  nie szukamy drogi na skróty. Projekt musi spełniać oczekiwania i być w pełni funkcjonalny, nie może sprawiać problemów ani wykazywać błędów. Pracujemy nad każdym zleceniem tak długo, aby rezultaty były w pełni zadowalające. Lubimy ambitne zadania.

 • odwaga

  nie boimy się wyzwań, każdy nowy projekt może podnieść nasze kwalifikacje i być ciekawym przedsięwzięciem.

 • nauka i rozwój

  nie stoimy w miejscu, poszerzamy nasze kompetencje, szukamy nowych sposobów na rozwiązanie problemów, tak by jakość oraz wydajność naszej pracy była jak największa - słuchamy siebie nawzajem.

 • szacunek

  jesteśmy dla siebie mili i wyrozumiali, staramy się wsłuchiwać współpracowników, dajemy przestrzeń, by każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć, polityka i religia zostają za drzwiami, nikogo nie oceniamy.

 • zdrowie

  dbamy o formę fizyczną. Zdrowe ciało to zdrowy, bardziej wydajny umysł oraz większa energia do pracy i życia po niej.

 • zabawa

  tworzymy miłą i luźną atmosferę w pracy, czujemy się swobodnie będą sobą.

porozmawiajmy