Gabinet Paluch

Gabinet Paluch

Interaktywna strona internetowa dla jednego z najlepszych gabinetów terapii manualnej w Polsce.

 • Projekt graficzny
 • HTML/CSS
 • Animacje

gabinetpaluch

Kiedy poznaliśmy Piotra sami byliśmy w szoku, że takie gabinety jeszcze istnieją.

Bardzo ważne było dla niego, aby podkreślić całą historię rodzinnie prowadzonej firmy. Pasja i doświadczenie jakie od pokoleń jest podstawą działalności tego gabinetu zachwyciło także nas. Po poznaniu szczegółów, długiej rozmowie o tradycjach firmy Gabinetu Paluch oraz określeniu celu projektu przystąpiliśmy do pracy.

 • Klient

  Gabinet Paluch

 • Branża

  Rehabilitacja

 • Usługi wykonane

  Projekt graficzny, HTML/CSS, Animacje

Zobacz wersję online

Tradycja i nowoczesność.

Wejście do Gabinetu Paluch to podróż w czasie do historii medycyny i rehabilitacji. Piękne stare fotografie, połączenie wręcz zabytkowych sprzętów (eksponatów) i nowoczesnych technik.

Cały klimat tego miejsca sprawia, że my wczuwając się w rolę klienta gabinetu sami poczuliśmy przypływ pozytywnych emocji, zaufania do wiedzy i doświadczenia jakim może pochwalić się Pan Piotr. Zaczęliśmy od długiej rozmowy, aby poznać cały backround firmy Gabinet Paluch i później móc przenieść te informacje na projekt strony www.

Rodzinny charakter.

Celem tej strony internetowej miało być podkreślenie rodzinnego charakteru Gabinetów Paluch, troski i doświadczenia właścicieli, jakie przez wiele lat zdobywali w zakresie terapii manualnej kręgosłupa.

Wszystkie elementy na stronie internetowej mają skupiać i podkreślać tradycyjny charakter tej firmy. Chcieliśmy, aby strona równie mocno eksponowała ten ogromny wycinek historii polskiej medycyny jaki emanuje z Gabinetu. Pokazaliśmy rodzinne tradycje, doświadczenie i wiedzę, od wielu pokoleń skupiające się na pomocy i rehabilitacji swoich pacjentów.

Mobilność.

Kolejnym istotnym elementem w tej realizacji było dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych i uproszczenie nawigacji na każdym urządzeniu. Często potencjalni pacjenci chcą sprawdzić informacje o firmie lub zarekomendować ją znajomym - a te zdarzenia coraz częściej odbywają się w sferze urządzeń mobilnych.

Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy

następna realizacja

Euphonia