Netkoncept Urbanspot

Jedna z najlepszych firm tworzących aplikacje internetowe zwróciła się do nas z prośbą o wykonanie kilku stron oraz elementów graficznych dla aplikacji internetowej Urbanspot.

 • Projekt graficzny
 • HTML/CSS

netkoncepturbanspot

Netkoncept to klient świadomy, z konkretnymi wymaganiami i oczekiwaniami, więc zwrócił się do nas z bardzo konkretną potrzebą.

Celem projektu było stworzenie trzech współgrających stron modułowych. Ważnym punktem projektu była możliwość modyfikacji tych stron i ich kontroli przez użytkowników systemu zaprojektowanego przez firmę Netkoncept.

Założeniem było, aby każda część strony była możliwa do przestawienia, modyfikacji, a nawet usunięcia na potrzeby użytkownika, przy zachowaniu spójności układu całej strony nadrzędnej i pozostałych funkcjonalności.

 • Klient

  Netkoncept

 • Branża

  Informatyka

 • Usługi wykonane

  Projekt graficzny, HTML/CSS

Zobacz wersję online

Świadomy klient.

Praca ze świadomym klientem nieco różni się od tzw. pracy od zera. Netkoncept miał gotowe założenia, którym sprostaliśmy tworząc dla nich zamówione strony internetowe i część grafik do nich.

Często bywa jednak tak, że klient wie, że chce coś zmienić, wie, że powinien zmodernizować swoją stronę internetową lub odświeżyć identyfikację wizualną, ale nie wie od czego zacząć.

Wówczas najpierw analizujemy obecną stronę, doradzamy i z wybranych propozycji dopiero tworzymy projekt.

Wspólnie zrealizowany projekt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Wszelkie usługi programistyczne i graficzne były na najwyższym poziomie, co sprawiło, że dziś jesteśmy zadowoleni z wprowadzonych rozwiązań.

Kontakt i obsługa były bardzo profesjonalne oraz sympatyczne. Gorąco polecamy współpracę z firmą DEPCORE.

 Sławomir Milewski Wspólnik 
Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy

następna realizacja

Nieruchomości Fidkowscy