Kludi Armaturen

Kludi Części

Aplikacja internetowa wraz z systemem CMS, pozwalająca na wyszukiwanie części, produktów oraz odnalezienie powiązanych artykułów z oferty. Wbudowany panel zarządzania posiada funkcjonalność importu produktów z pliku CSV.

 • HTML/CSS
 • Aplikacja internetowa
 • Doradztwo

kludiczęści

Firma Kludi Armaturen zgłosiła się do nas, z celem ułatwienia swoim klientom procesu poszukiwania części zamiennych. Z takim problemem zwróciła się do nas o pomoc i przygotowanie projektu.

Po rozmowie i analizie potrzeb ustaliliśmy najważniejsze funkcje aplikacji oraz obszary ważne z perspektywy użytkownika. Wspólnie ustaliliśmy grupę odbiorców projektu, dzięki czemu łatwiej było nakreślić funkcjonalności aplikacji. Zaprojektowaliśmy aplikację dla instalatorów części, dzięki której będą w intuicyjny sposób mogli odszukać katalogi i cenniki części zamiennych do produktów Kludi.

 • Klient

  Kludi Armaturen

 • Branża

  Armatura

 • Usługi wykonane

  HTML/CSS, Aplikacja internetowa, Doradztwo

Zobacz wersję online

Wyszukiwarka.

Najważniejszą funkcjonalnością aplikacji jest możliwość wyszukania części zamiennych do produktów zarówno po numerze, nazwie jak i jej fragmencie.

Wyszukiwanie części w aplikacji jest oparte o logikę tzw. fuzzy search, dzięki której znając nawet fragment nazwy lub numeru wyszukiwarka podpowiada produkty nie tylko w pełni ale też częściowo odpowiadające zapytaniu.

Podział na kategorie.

W przypadku, gdy klient nie jest pewny numeru produktu lub nie zna numeru części, jako uzupełnienie zostało wprowadzone wyszukiwanie według działu oraz serii produktów Kludi. Dostępne jako bloki na stronie głównej przenoszące do podstrony, na której można przez wyklikanie znaleźć właściwy produkt oraz przynależne do niego części zamienne.

Filtrowanie wyników.

Na stronie działu bądź kategorii użytkownik posiada wgląd do ich zawartości z możliwością wyszukania po dodatkowych atrybutach.

Całość działania wykonywana jest w tle bez konieczności odświeżania całej strony.

W przygotowanych rozwiązaniach zawsze dbamy i zwracamy uwagę na pozytywne wrażenia naszego bezpośredniego klienta. Dla Kludi Armaturen stworzyliśmy przyjazny i łatwy CMS do dodawania treści oraz importowania baz produktów. Z kolei od strony użytkownika zadbaliśmy, aby aplikacja obsługiwała wyszukiwarkę i ułatwiała pozyskanie produktów instalatorom części Kludi.

Biorąc pod uwagę fachowość, kompleksowość oraz terminowość usług, firma DEPCORE jest godna polecenia jako niezawodny partner do współpracy.

 Piotr Strzys Kludi Armaturen Sp. z o.o. 
Zastanawiasz się jakie działania przyniosą najlepszy efekt?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
porozmawiajmy

następna realizacja

Lisconet Network Hardware