W czym
możemy pomóc?

Masz plan zmian, ale jesteś zbyt zajęty prowadzeniem głównych obszarów swojej działalności, aby sam wdrożyć nowe rozwiązania? Nie martw się. My zajmujemy się tym na co dzień.

Doświadczenia użytkownika
i interfejs (UX, UI).

Projektowanie w tych obszarach jest jedną z podstaw naszej działalności i kluczowym obszarem działania. Te dwa pojęcia są nierozerwalne jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych.

Użyteczność, funkcjonalność i intuicyjne poruszanie się po stronie zapewnia User Experience, a drugą część procesu stanowi User Interface, który stanowi część graficzną.

Dzięki temu zapewniamy nie tylko wizualizację do produktu, ale dbamy o podstawowy cel jego tworzenia - najlepsze doświadczenia dla użytkownika, czyli Waszego potencjalnego klienta.

Front-end
development.

Nasza ekipa od front-endu dba aby propozycje, pomysły naprawdę ożyły. Dbamy, aby nasze projekty dopasowywały się idealnie do każdego rozmiaru ekranu, były kompatybilne z każdym rodzajem każdej przeglądarki i wszystkich typów urządzeń. Dzięki temu powstają projekty, które są idealne co do jednego piksela.

Back-end
development.

Chociaż tej pracy użytkownik właściwie nie widzi, to jest najważniejszym etapem dla każdego projektu strony internetowej opartej o system CMS.

Specjalista od back-endu wprowadza wszystkie funkcje i użyteczności na stronę. Technologie backend są wykonywane na serwerze na którym znajduje się strona,

Usługi
dodatkowe.

Stworzenie skutecznej strony to wyzwanie, dlatego pomagamy zaprojektować i wdrożyć strony, które są jasnym narzędziem komunikacji z klientami i źródłem stałego zwiększania dochodu.

Zapewniamy rozwój Twojej firmy dostarczając narzędzia, wsparcie i pomoc techniczną oraz merytoryczną

 • doradztwo 179PLN/h

  .

 • optymalizacja od 1590PLN

  .

 • projektowanie graficzne 179PLN/h

  .

 • instalacja certyfikatu SSL 135PLN

  .

Potrzebujesz pomocy przy projekcie lub nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie?
umów się na rozmowę